Informacje

Witaj!

Nazywam się Anna Magdalena Sarbok. Jestem artystką serca a Ty trafiłaś na stronę mojej kreacji Heart’s Art, czyli Sztuka Serca . Jest to artystyczny projekt – połączenie mojego osobistego bloga i portfolio stworzonych dotychczas kreacji z możliwością zamówienia unikalnych prezentów na każdą okazję.

Indywidualne zamówienia można zamawiać bezpośrednio u mnie, albo poprzez renomowany portal artystyczny ETSY


Co oferuję?

Wśród wystawionych przeze mnie prac można znaleźć, a więc również zamówić:

 1. Obrazy na płótnie:
  • olejne
  • malowane tuszem w oryginalnym minimalistycznym stylu
  • zabawne, humorystyczne gryzgołki. Zazwyczaj tworzone dla dzieci, ale nie tylko.
  • energetyczne obrazy Fusion
 2. Ilustracje na papierze w różnych formatach
 3. Rękodzieło artystyczne:
  • ręcznie malowana porcelana
  • ręcznie stylizowane albumy na zdjęcia i księgi pamiątkowe
  • drewniane skrzynie, szkatułki 
  • albumy, dzienniki i pamiętniki
 4. Projekty graficzne i kolaże
 5. Wydruki, plakaty w różnych formatach

 


 Filozofia

Heart’s Art, czyli Sztuka Serca, ma też swój wymiar filozoficzny, a nawet metafizyczny. Cała przesłanka to moje spostrzeżenie, że sztuka to coś więcej niż tylko piękno. Ona generuje pewnego rodzaju dobroczynną energię, która wnika w życie człowieka, sprawiając że staje się bardziej radosne, satysfakcjonujące i pomyślne. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapoznaj się z naszym Manifestem Artystycznym.


Warto wiedzieć, że…

 1. Porcelana na której maluję to wysokiej jakości polskie wyroby firm Lubiana oraz Kristoff.
 2. Maluję francuskimi farbami naszkliwnymi marki Pebeo, które są nietoksyczne, bardzo trwałe i odporne na zmywanie. Mimo, że mycie w zmywarce jest dopuszczalne, to zalecam mycie ręczne.
 3. Każde ewentualne zlecenie wyceniam indywidualnie, a więc jeśli coś Ci się spodoba, napisz do mnie.
 4. Czas realizacji zamówienia to generalnie 7-14 dni.

Zamówienia indywidualne

Oprócz dzieł sztuki obecnych na tej stronie, mogę stworzyć coś specjalnie dla Ciebie. Czy to obraz przedstawiający twoją duszę, czy gryzgołka kolorowego potworka na prezent dla dziecka, czy kolaż który będzie każdego ranka przypominał Ci o tym, co dla Ciebie naprawdę ważne. Jeśli pragniesz sprawić sobie lub komuś taki zaczarowany prezent, bez wahania napisz do mnie.

Pakowanie & wysyłka

Każde zamówione cudeńko jest starannie pakowane i zabezpieczone przed stłuczeniami itp. a potem wysyłane do Ciebie, lub obdarowywanej osoby. Każda paczuszka jest nie tylko bezpieczna, ale również ozdobna!
Przesyłki najczęściej wysyłane są paczkomatem. 

Zwroty & reklamacje

Polskie prawo gwarantuje okres dwóch tygodni na zwrot zamówionych drogą elektroniczną dóbr – przestrzegamy tej zasady i bez mrugnięcia okiem zwrócimy Ci pieniądze i przyślemy kuriera po odbiór twojego kubka, obrazu itd. jeżeli z jakiegoś powodu nie przypadnie Ci do gustu.

Miłego dnia!

Ania Sarbok

 

Nie prowadzę działalności gospodarczej, a sprzedaż moich kreacji ma jedynie charakter okazjonalny. Zamówienia przyjmuję drogą mailową ([email protected])