Powiedz kim jesteś

To intuicyjna ilustracja stworzona na indywidualne zamówienie.  Mogę również stworzyć  coś specjalnie dla Ciebie , z unikalną energią i osobistym przekazem.
Ma chi sei….po włosku oznacza Powiedz kim jesteś 
Każdy z nas ma w sobie ogromny potencjał i talenty, które warto odkrywać i rozwijać. To co jest dla nas częstym wyzwaniem to otoczenie, które bywa tak surowe i bezwzględne, wobec kolorowych marzeń i potencjałów….
Lubię na to mówić szara tapeta….która często wciąga, lęk przed przetrwaniem, strach przed otwarciem. Zamiast rozwijać własne umiejętności czy kreatywność, wpadamy w osąd.  Gdzieś po drodze zaczynamy wątpić w siebie, nie dajemy sobie uznania i uczucia, tylko zaczynamy go szukać na zewnątrz. Potwierdzenia tego kim jesteśmy naprawdę. Choć w głębi serca doskonale wiemy kim jesteśmy. Jest w nas tak wiele ran, słów które w jakiś sposób zostawiły w nas ślad, tak że często nie wierzymy w siebie. Moja ilustracja jest przypomnieniem tego co jest w każdym, że jesteśmy piękni tacy jacy jesteśmy…..nie musimy szukać tego, ponieważ to jest w nas naturalne….Otwórzmy się i uwierzmy w własny potencjał i rozwijajmy go. To wnosi niesamowitą radość życia i spełnienie. Tylko ,że nikt tego nie zrobi za nas, tylko my sami możemy to odkryć w sobie.

 

Leave a Reply